▲ Вверх
Завантаження
почекайте...
більше 3 міс. назадбiльш 3 мiс. назад

Eberle RTR -E 6121 - терморегулятор

360,00 грн
ID: #345
повний опис
інформація про продавця
Модель Eberle RTR -E 6121 - регулятор температури.

Основне призначення : регулювання температури в сухих і закритих приміщеннях в умовах звичайної навколишнього середовища. Можливість звуження діапазону регулювання температури на внутрішній стороні регулювального диска. Модель була розроблена для контролю температури повітря в приміщенні. Вона має вбудований датчик температури повітря. Коли температура повітря сягає встановленої межі , система обігріву відключається .

Ефективність і якість роботи будь-яких системи опалення у великій мірі визначається можливостями приладів управління і контролю. Завданням цих приладів є вибір оптимального режиму роботи теплового обладнання з можливістю завдання температурних параметрів індивідуально , для кожної з обігріваються зон. При правильній організації системи управління , задана температура буде підтримуватися в приміщенні при змінах зовнішніх умов.

Терморегулятори дозволяють з високою точністю управляти роботою електричних обігрівачів для підтримки в приміщенні заданої температури. При цьому обігрівачі працюють в економічному режимі , виключаючи недогрів чи перегрівання приміщення.

Характеристики технічні:

Ком. струм, А 16
Клас захисту IP 30
Межі регулювання, С ° +5 ... +30
Вид монтажу настінний
Вид датчика - датчик повітря
Режим роботи - тривалий
Габаритні розміри, мм - Довжина 75 - Ширина 75 - Висота (товщина) 25.
СХОЖІ ОГОЛОШЕННЯ